Naklejka na ścianę "Rośliny w doniczkach 4" 110x75cm

Seria naklejek „Rośliny w doniczkach” to jedna z najpopularniejszych naklejek dla dorosłych. Rośliny wyróżniają się w każdym pomieszczeniu, czy to w jadalni, przedpokoju, salonie czy sypialni.

73 zł
Dostępność: W magazynie - gotowe do wysyłki
Możemy doręczyć do:
29.9.2023
Możliwości transportowe
Naklejka na ścianę "Rośliny w doniczkach 4" 110x75cm
Przewagi konkurencyjne e-sklepu PIPPER.  Wysyłamy w ciągu 24 godzin.  Ponad 1000 produktów na stanie.  Darmowa dostawa powyżej 250 zł.  Ponad 50 000 zadowolonych klientów.  30 dni na zwrot towaru.

Opis szczegółowy produktu

Naklejka składa się z dużej ilości różnych sukulentów i roślin doniczkowych oraz dodatkowych naklejek z motylami. Każda naklejka jest przyklejana osobno. Przykleja się jak zwykła naklejka. Można go prać wodą.

 

Wielkość opakowania: 2x90x30 cm

Rozmiar naklejki po naklejeniu: 110 x 75 cm

Ostateczny projekt i rozmiar naklejki zależy od Ciebie. Można go przykleić według szablonu (110 x 75 cm), według własnej wyobraźni lub przykleić poszczególne części w różne miejsca.

 

Materiał: pcv

 

Naklejkę najlepiej trzymać na gładkiej powierzchni, np. na meblach, ale można ją również przykleić do ściany za pomocą średniej grubości tynku, który nie łuszczy się ani nie odpada. Przykleja się jak zwykła naklejka. Można go prać wodą.

 

1 Kam a ako lepiť samolepku - PL

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kwiaty
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: