Naklejka na ścianę "Księżniczki i jednorożce" 105x95cm

Fantastyczna, ręcznie malowana naklejka do pokoju każdej dziewczynki.

standard price: 75 zł –8 % 69 zł
Dostępność: W magazynie - gotowe do wysyłki
Możemy doręczyć do:
6.12.2023
Możliwości transportowe
Naklejka na ścianę "Księżniczki i jednorożce" 105x95cm
Naklejka na ścianę "Księżniczki i jednorożce" 105x95cm
Promocja
75 zł –8 %
Przewagi konkurencyjne e-sklepu PIPPER.  Wysyłamy w ciągu 24 godzin.  Ponad 1000 produktów na stanie.  Darmowa dostawa powyżej 250 zł.  Ponad 50 000 zadowolonych klientów.  30 dni na zwrot towaru.

Opis szczegółowy produktu

Witaj w krainie opowieści i fantazji! Nasza niesamowita naklejka na ścianę "Księżniczki i jednorożce" została stworzona dla wszystkich małych księżniczek i marzycieli, którzy wierzą w cuda. Dzięki swoim jaskrawym kolorom i pięknemu akwarelowemu stylowi, ta naklejka przeniesie Twoje pomieszczenie natychmiast do krainy baśni. Spotkaj się z 3 uroczymi księżniczkami i ich wiernymi towarzyszami - 3 jednorożcami. Każdy detal został precyzyjnie wykonany, aby przynieść szczęście i radość do Twojego życia. Dołącz do przygody i niekończącej się zabawy!

Dzieci za pomocą naszych baśniowych naklejek mogą łatwiej tworzyć różne gry i opowieści.

Naklejka składa się z 3 dużych naklejek księżniczka z jednorożcem (ok.: 55x40cm) oraz dodatkowych naklejek. Każda naklejka jest przyklejana osobno.Większe kawałki naklejek składają się z kilku części, co ułatwia ich naklejanie. Przykleja się jak zwykła naklejka. Można ją myć pod wodą.

Naklejka jest ciekawa ze względu na swój projekt, ponieważ jest to ręcznie malowany rysunek.

Wielkość paczki: 60 x 90 cm

Materiał: PVC

Ostateczny projekt i rozmiar naklejki zależy od Ciebie. Możesz ją przykleić zgodnie z szablonem (105x95cm), według własnej wyobraźni lub przyklej poszczególne części w różnych miejscach. 

Naklejka najlepiej trzyma się na gładkiej powierzchni, np. na meblach, ale można ją również przykleić do ściany z gipsem o średniej grubości, który nie łuszczy się i nie odpada.

1 Kam a ako lepiť samolepku - PL

Parametry dodatkowe

Kategoria: Bajki i filmy
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: