Naklejka na ścianę "Balon na gorące powietrze" 118x85cm

Kolorowa naklejka z mnóstwem zwierzątek dla miłośników latania.

60 zł
Dostępność: W magazynie - gotowe do wysyłki
Możemy doręczyć do:
29.9.2023
Możliwości transportowe
Naklejka na ścianę "Balon na gorące powietrze" 118x85cm
Przewagi konkurencyjne e-sklepu PIPPER.  Wysyłamy w ciągu 24 godzin.  Ponad 1000 produktów na stanie.  Darmowa dostawa powyżej 250 zł.  Ponad 50 000 zadowolonych klientów.  30 dni na zwrot towaru.

Opis szczegółowy produktu

Naklejka składa się z dużego balonu na ogrzane powietrze (składa się z 3 sztuk dla łatwiejszego klejenia) ze zwierzętami w koszu oraz szeregu dodatkowych małych naklejek (autobus, samochodzik, słońce, trawnik, chmury, ptaki i kwiaty). Każda naklejka jest przyklejana osobno.

Wielkość paczki: 50 x 70 cm

Materiał: PVC

Finálny dizajn a rozmer samolepky je iba na vás. Môžete si ju nalepiť podľa predlohy (118 x 85 cm), podľa vlastnej fantázie alebo jednotlivé časti nalepiť na rôzne miesta. 

Ostateczny projekt i rozmiar naklejki zależy od Ciebie. Możesz ją przykleić zgodnie z szablonem (118 x 85 cm), według własnej wyobraźni lub przyklej poszczególne części w różnych miejscach. 

Naklejka najlepiej trzyma się na gładkiej powierzchni, np. na meblach, ale można ją również przykleić do ściany z gipsem o średniej grubości, który nie łuszczy się i nie odpada.

Przykleja się jak zwykła naklejka. Powierzchnia naklejki jest matowa, można ją myć pod wodą.

1 Kam a ako lepiť samolepku - PL

Parametry dodatkowe

Kategoria: Środki transportu
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola: