Naklejka na ścianę "Teepee i chmurki" 8 - 9 cm

Minimalistyczna naklejka z Teepee, chmurami, drzewami i balonami na ogrzane powietrze w kolorach ziemi, która powstała na podstawie ręcznie malowanego rysunku.

55 zł
Dostępność: W magazynie - gotowe do wysyłki
Możemy doręczyć do:
12.12.2023
Możliwości transportowe
Naklejka na ścianę "Teepee i chmurki" 8 - 9 cm
Przewagi konkurencyjne e-sklepu PIPPER.  Wysyłamy w ciągu 24 godzin.  Ponad 1000 produktów na stanie.  Darmowa dostawa powyżej 250 zł.  Ponad 50 000 zadowolonych klientów.  30 dni na zwrot towaru.

Opis szczegółowy produktu

Naklejki nadają się do pokoi dziecięcych, sypialni czy przedpokoju.

Naklejka składa się z 8 puszek w 2 wzorach, 8 Teepee w 2 wzorach, 4 balonów na ogrzane powietrze, 4 drzewek i 4 pniaków.

 

Każda naklejka jest przyklejana osobno. Przykleja się jak zwykła naklejka. Powierzchnia naklejki jest matowa, można ją myć pod wodą.

Wielkość paczki: 60 x 30 cm

Ostateczny projekt i rozmiar naklejki zależy od Ciebie. Możesz ją przykleić zgodnie własnej wyobraźni lub przyklej poszczególne części w różnych miejscach. Możesz dokupić więcej sztuk i stworzyć własny wzór na całej ścianie.

Materiał: PVC

Naklejka najlepiej trzyma się na gładkiej powierzchni, np. na meblach, ale można ją również przykleić do ściany z gipsem o średniej grubości, który nie łuszczy się i nie odpada.

Kam a ako lepiť samolepku - PL

Parametry dodatkowe

Kategoria: Malowane ręcznie
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: